Aktualności | Tracer

Aktualności

W dniach 4-5 czerwca 2016 na Politechnice Warszawskiej odbędzie się ciekawe wydarzenie, którego Partnerem została marka Tracer. W ramach konkursu Best Hacking League młodzi programiści będą mogli wykazać się zarówno znajomością języków programowania, jak również umiejętnością pracy zespołowej. Dla początkujących przygotowane zostały natomiast specjalne warsztaty, na których uczestnicy poznają podstawy HTML, CSS i JavaScript. BEST Hacking League to najnowsza inicjatywa pro-studencka organizowana przez Stowarzyszenie Studentów BEST na Politechnice Warszawskiej. W ramach konkursu czteroosobowe drużyny będą pracować nad aplikacją przydatną w pracy na Politechnice Warszawskiej. Tracer, jako Partner wydarzenia, jest m.in. fundatorem nagród dla najlepszych drużyn. Stowarzyszenie Studentów BEST – Board of European Students of Technology – to organizacja zrzeszająca studentów 96 najlepszych uczelni technicznych z 33 krajów Europy, w tym 6 uczelni w Polsce. Od 1989 roku celem BEST-u jest dbanie o ciągły rozwój studentów oraz podniesienie poziomu edukacji w Europie poprzez organizowanie wydarzeń o charakterze naukowym oraz kulturalnym.  
Wrześniowe wydanie PC Format przyniosło głośnikom 2+1 nagrodę NAJLEPSZA JAKOŚĆ/CENA! "Ładnie wykonany zestaw zamknięty w obudowach z płyty MDF. Głośniki oraz subwoofer z przetwornikiem 9cm grają niewiele gorzej niż Creative T3300, a kosztują dużo mniej. Można mieć niewielkie zastrzeżenia do brzmienia, (...) ale i tak jakość dźwięku jest bardzo dobra (...)"
Słuchawki dla graczy w atrakcyjnej cenie - Tracer Hydra 7.1 - polecane przez pcfoster.pl. " (...) Jak przystało na słuchawki dla graczy 7.1 to właśnie tutaj spisują się najlepiej. Z drugiej strony jednak sporo zależy od gatunku. W strzelankach FPS będziemy zadowoleni ich działaniem. Są także gry, gdzie dźwięk wielokanałowy brzmi źle w porównaniu z czystym stereo. W takich tytułach jak np. Far Cry 4 albo Battlefield 3 dźwięk jest bardzo precyzyjny. Bez najmniejszego problemu mogliśmy określić, z której strony do nas strzelają. Realistycznie odtwarzane są odgłosy spadającego czy wybuchającego granatu. Odgłosy z oddali są mało słyszalne. Wirtualna przestrzeń dookoła słuchacza jest całkiem pokaźna i precyzyjnie rozplanowana.  (...) Pomimo użycia w słuchawkach Tracera dużej ilości plastiku to są one solidne i całkiem lekkie. Na elastycznym kablu mamy wygodny w obsłudze pilot, a sprzęt podłączamy do komputera przy pomocy wtyczki USB. Naszym zdaniem Hydra 7.1 jak na sprzęt w cenie ok. 100 złotych wypadają bardzo dobrze i trudno będzie znaleźć dla nich alternatywę przy tak atrakcyjnej stawce. Jeżeli ogranicza nas budżet to zdecydowanie warto na nie postawić."
Kamery Tracer Xtreme w akcji! 28.07.2014 / Produkty
Na przestrzeni ostatnich miesięcy nasze kamery z serii Xtreme zostały poddane wielu testom -zarówno pod względem wytrzymałości na uszkodzenia, jak również pod względem jakości materiału wideo.  Zapraszamy do obejrzenia filmu nakręconego naszą kamerą Tracer Xtreme Remote!   
"Skoro dowiedzieliśmy się już, że poziom gry w Quake Live jest wprost proporcjonalny do mocy posiadanego zasilacza, to teraz czas sprawdzić co jest zależne od jakości myszy. Ale spokojnie, chyba nie 'skill', bo niezależnie od tego jaką macie mysz, to i tak nie macie szans w starciu z redakcyjnym kolegą Łukaszem..."  Przeczytaj pełen tekst recenzji: http://blog.pclab.pl/majkel/Czy.tani.Tracer.Headshot.spe%C5%82ni.oczekiwania.graczy,302 
W najnowszym wydaniu miesięcznika CD-ACTION (03/2014) redakcja sekcji TECHNOLOGIE – SPRZĘT poświęciła trochę czasu produktom Tracera – na tapecie tym razem znalazły się słuchawki bezprzewodowe Tracer BEAT BT oraz mysz Tracer VANQUISH.   Oba produkty orzymały bardzo dobre recenzję – poniżej wybrane cycaty. Zachęcamy do pełnej lektury!   „…Szukasz tanich i dobrych słuchawek bezprzewodowych do ulicznego użytku? Właśnie je znalazłeś!...”                         „…W swoim przedziale cenowym Vanquish się wybija i warto przynajmniej wziąć go na jazdę testową…”  
Każda z nich jest godna uwagi i każda z nich czymś się różni. Charakterystyczne cechy dla wszystkich trzech gryzoni to świetny wygląd i wygoda z użytkowania. Każda z nich nie zawiodła nas ani razu w grach, a ich dodatkowe funkcje zwiększają jeszcze bardziej atrakcyjność tego sprzętu. Opiszemy jak wyglądają, jak zachowują się w grach i czy są warte kupna. Zapraszamy do lektury!   Przeczytaj pełen tekst recenzji: http://techon.pl/hardware/item/2744-tracer-cobalt,-vanquish-oraz-headshoot-recenzja-trzech-pi%C4%99knych-myszek-dla-graczy.html  
"Klawiatura Tracer Avenger to pozycja szczególnie dla tych, którzy szukają dobrej jakości i możliwości pogmerania w opcjach za rozsądną cenę. Ta sugerowana przez producenta to 119 zł, jednak najtańsza oferta jaka znalazłem w Internecie, to niecałe 94 zł. Od siebie dodam, że aż żal mi odsyłać urządzenie." Przeczytaj cały tekst recenzji: http://technologiczni.eu/recenzja-tracer-avenger/   
Tracer Avenger to zdaniem redakcji CD Action najlepsza klawiatura membranowa, jaka ostatnimi czasy trafiła do testów redakcyjnych. W najnowszym, grudniowym megateście akcesoriów dla graczy magazynu CD Action klawiatura zajęła II miejsce w kategorii klawiatur. Avenger posiada 18 klawiszy specjalnych, z czego 6 klawiszy przystosowanych jest do obsługi ustawień Macro, a 3 odpowiadają za możliwość konfigurowania różnych profili, co daje 18 kombinacji programowania ustawień. Niebieskie podświetlenie LED daje się regulować i można je dostosować do osobistych preferencji każdego gracza - od pulsującego, po stałe lub przytłumione. Spód klawiatury został wyposażony w cztery antypoślizgowe podkładki oraz stopki pozwalające na ustawienie klawiatury pod odpowiednim kątem.