O nas | Tracer

O nas

Marka Tracer powstała w 1999 roku jako efekt 10-letnich doświadczeń w dystrybucji akcesoriów komputerowych na polskim rynku. Celem strategicznym - od początku istnienia marki - było oferowanie produktów dokładnie odpowiadających preferencjom użytkowników z rynków Europy Środkowej i Wschodniej.

Obecnie portfolio produktów to ok. 500 pozycji w ponad 30 grupach asortymentowych, zaś marka Tracer to jedna z najpopularniejszych marek na polskim rynku w zakresie szeroko pojętego rynku akcesoriów komputerowych.

 

 

Tracer to nie tylko pragmatyzm i funkcjonalność - nasze produkty mają służyć również do zabawy!

Kierownice, gamepady czy myszy i klawiatury gamingowe tworzone są przez fascynatów e-sportu z myślą o im podobnych fascynatach. Dlatego też często organizujemy zawody i konkursy (wyścigi, rozgrywki w piłkę nożną) lub też wspieramy innych organizatorów, dając uczestnikom event’ów możliwość sprawdzenia naszych produktów w akcji! Zobacz ofertę akcesoriów do gier >>

 

Rozwijamy się razem z potrzebami naszych Klientów!

Potrzeby Klientów ewoluują, a wraz z nimi oferta marki Tracer, dlatego też od kwietnia 2012 w naszej ofercie pojawił się nowy segment produktów – urządzenia mobilne oparte na platformie systemowej Android. Ofertę zapoczątkowały tablety z serii OVO oraz NEO, z sukcesem przyjęte zarówno przez redakcje pism komputerowych jak również rzeszę użytkowników. Sukces w kategorii tabletów zaowocował  na początku 2013 roku kolejną premierą – w ofercie pojawił się pierwszy smarfton Tracer Oxygen GS1. Zobacz ofertę tabletów i smartfonów>>

 

O tym się mówi i pisze!

Największym sukcesem każdej marki jest sytuacja, gdy jej rozwój, zmiany w ofercie i nowości są na bieżąco śledzone i relacjonowane. Znaczy to bowiem, iż społeczność jej użytkowników oraz kibiców jest żywo zainteresowana tym, co z "ich" brandem się dzieje. W 2012 roku w mediach pojawiło się ponad 1000 publikacji  nt. produktów marki Tracer, w tym wiele recenzji i testów produktowych, których efektem było wiele nagród przyznanych przez redakcje wydawnictw technologicznych.