Pomoc | Tracer

Pomoc

W czym możemy Ci pomóc?
W poszczególnych okienkach możesz odnaleźć pliki i dokumenty powiązane z produktami Tracer - zarówno instrukcje obsługi danego produktu, jak i sterowniki. W przypadku braku plików do Twojego produktu lub gdy potrzebujesz dodatkowych informacji nt. produktu i jego działania, skontaktuj się z Działem Serwisu za pomocą Formularza Kontaktu.

Wsparcie techniczne dla tabletów TRACER

Najnowsze oprogramowanie Android, bazę wiedzy oraz system zgłoszeń serwisowych DOOR-TO-DOOR dla tabletów znajdziesz w serwisie wsparcia technicznego: www.help.tracer.pl

SERWIS RMA DLA KLIENTÓW ABC DATA

Serwis produktów zakupionych w ABC DATA realizowany jest bezpośrednio u producenta. Uszkodzony produkt należy wysłać na adres serwisu, załączając wypełnioną dokumentację wg FORMULARZA.

SERWIS RMA DLA KLIENTÓW AB

Serwis zgłoszeń RMA dla produktów kupionych u dystrybutora AB S.A. dostępny jest pod adresem: http://serwis.tracer.pl

NAPRAWY POZAGWARANCYJNE

Uszkodziłeś swój produkt mechanicznie? Minął czas zgłoszenia w ramach gwarancji? To, że naprawa nie jest objęta gwarancją, nie znaczy że sprzęt musi iść do kosza! Zapraszamy do nas – prowadzimy również odpłatny serwis pozagwarancyjny. Zidentyfikujemy usterkę i określimy realne koszty naprawy (tel. +48 22 380 72 92).

Ubezpieczenie OC do 10 000 PLN na listwy zasilające Tracer

Wszystkie Twoje urządzenia podłączone do listwy zasilającej Tracer objętej niniejszym programem objęte są ubezpieczeniem na wypadek szkody przez nią wyrządzonej. Zapoznaj się z warunkami obowiązywania umowy PDF
Szanowni Państwo
W ciągu 5 (pięciu) dni od dnia zgłoszenia szkody wysłać na adres Megabajt.
Produkt, kopię dokumentu zakupu oraz wypełniony Protokół z naniesionym numerem zgłoszenia (numer należy uzyskać zgłaszając szkodę)
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.